Personnel

Talvisirkus Ilo, keltainen hahmo jolla ilmapallo pää ja pinkkiä palloa kädessä
Liisa Korpiniitty

Theatre Director

liisa.korpiniitty@hurjaruuth.fi

Talvisirkus Ilo, keltainen hahmo jolla ilmapallo pää ja pinkkiä palloa kädessä
Sinna Salmi

Financial Manager

044 788 7010

sinna.salmi@hurjaruuth.fi

Talvisirkus Ilo, keltainen hahmo jolla ilmapallo pää ja pinkkiä palloa kädessä
Miia Pajarinen

Executive Producer

044 788 7011

miia.pajarinen@hurjaruuth.fi

Talvisirkus Ilo, keltainen hahmo jolla ilmapallo pää ja pinkkiä palloa kädessä
Elina Keckman

Head of Communications and Marketing

044 788 7012

elina.keckman@hurjaruuth.fi

Talvisirkus Ilo, keltainen hahmo jolla ilmapallo pää ja pinkkiä palloa kädessä
Anna Talassalo

Customer Service and tickets, Circus School Coordinator

(09) 565 7250 / 045 773 13122

anna.talassalo@hurjaruuth.fi

Talvisirkus Ilo, keltainen hahmo jolla ilmapallo pää ja pinkkiä palloa kädessä
Elina Hakkarainen

Customer Service and tickets

(09) 565 7250

liput@hurjaruuth.fi

Talvisirkus Ilo, keltainen hahmo jolla ilmapallo pää ja pinkkiä palloa kädessä
Pauliina  Sutinen

Head of Costume Department

050 433 3433

pauliina.sutinen@hurjaruuth.fi

Talvisirkus Ilo, keltainen hahmo jolla ilmapallo pää ja pinkkiä palloa kädessä
Petri Mäkelä

Stage Manager

044 788 7014

petri.makela@hurjaruuth.fi

Talvisirkus Ilo, keltainen hahmo jolla ilmapallo pää ja pinkkiä palloa kädessä
Sakari Laurila

Technical Manager

044 788 7013

sakari.laurila@hurjaruuth.fi

Talvisirkus Ilo, keltainen hahmo jolla ilmapallo pää ja pinkkiä palloa kädessä
Riku Virtanen

Photographer, Light Designer

050 309 5499

riku.virtanen@hurjaruuth.fi

Talvisirkus Ilo, keltainen hahmo jolla ilmapallo pää ja pinkkiä palloa kädessä
Juha Hietakangas

Assistant

050 4917 500

juha.hietakangas@hurjaruuth.fi

Circus Teachers

Celso de la Molina
Celso de la Molina

Circus Teacher

Sirkusopettaja kirjava silinterihattu päässä ja punainen tirehtööritakki yllään
Karoliina Nordin

Circus Teacher

Haidi Sadonkorpi rengastrapetsilla
Haidi Sadonkorpi

Circus Teacher